Żyję w tym bagnie [czyt. showbiznesie] już od kilka lat. Może jest i brzydko, ale bardzo wciągająco... Wszystko jest względne i wszystko zależy od punku widzenia. Z każdej perspektywy widzę tylko, że moje życie jest jednak dosyć dziwne; nie powiedziałbym, że normalne. film.wp.pl
wiecej
wiecej
{ 0 komentarze... » Borys Szyc: Co się stało z prawdziwym życiem? [Wywiad] read them below or add one }
Prześlij komentarz