Angelina Jolie: Był we mnie mrok

Autor: Unknown on czwartek, 29 maja 2014

Laureatka Oscara oraz trzech Złotych Globów po raz kolejny w wielkiej roli. Angelina Jolie jako najsłynniejszy czarny charakter Disneya - Diabolina w filmie "Czarownica" od 30 maja w kinach! film.wp.pl

wiecej

{ 0 komentarze... » Angelina Jolie: Był we mnie mrok read them below or add one }

Prześlij komentarz

Popularne posty