Laureatka Oscara oraz trzech Złotych Globów po raz kolejny w wielkiej roli. Angelina Jolie jako najsłynniejszy czarny charakter Disneya - Diabolina w filmie "Czarownica" od 30 maja w kinach! film.wp.pl
wiecej
wiecej
Home »Unlabelled » Angelina Jolie: Był we mnie mrok
Autor: Unknown on czwartek, 29 maja 2014
2014 All Rights Reserved Informacje ze świata kina.
» Informacje ze świata kina: Angelina Jolie: Był we mnie mrok
{ 0 komentarze... » Angelina Jolie: Był we mnie mrok read them below or add one }
Prześlij komentarz